Voor iedereen die geïnteresseerd is in nieuws over depressie en angst

dinsdag 21 mei 2013

TIP ONZE REDACTIE
Heb je nieuws over depressie en angst?
Stuur een mail naar de redactie of
vul dit formulier in!

LINK
Grip op je Dip
Op Gripopjedip.nl vind je steun in het omgaan met depressieve klachten voor jongeren tussen de 16 en 25 jaar.

TRIMBOS E-ZINE
Het Trimbos-instituut informeert geïnteresseerden over ontwikkelingen op het terrein van geestelijke gezondheid met behulp van elektronische nieuwsbrieven. Meld je aan voor de gratis nieuwsbrief Trimbos E-Zine!

INITIATOREN
Nieuws over Depressie en Angst

Nederlands Kenniscentrum Angst en Depressie   Nederlandse Studie naar Depressie en Angst   Trimbos Instituut
Klik hier voor meer informatie.

Meest gestelde vragen

- Ik wil me graag abonneren op een digitale nieuwsbrief over angst en depressie. Kan dat? 
Deze website geeft geen eigen nieuwsbrief uit. U kunt zich wel abonneren op de E-zine Mentaal Alert van het Trimbos Instituut. U ontvangt dan (maandelijks) een e-mail met het nieuws over depressie. Aanmelden e-zines Trimbos.

- Ik heb nieuws over angst en depressie en wil dit graag op de website laten plaatsen. Hoe gaat dit in zijn werk? Aan de nieuwssite over angst en depressie is een redactie verbonden. Wanneer u meent dat u nieuws heeft dat op de website geplaatst zou moeten worden, neem dan contact op met de redactie. De redactie zal vervolgens bepalen of het nieuws op de website geplaatst wordt.

- Ik wil graag meedoen aan wetenschappelijk onderzoek, maar hoe meld ik me aan? Kijk voor actuele lopende onderzoeken bij de nieuwsberichten over "Meedoen onderzoek". Ook kunt u in het linkermenu onder het kopje "meedoen aan onderzoek" een aantal links vinden naar websites waar regelmatig deelnemers gevraagd worden voor onderzoek.

-  Ik zie door de bomen het bos niet meer en heb hulp nodig. Wat moet ik doen? Het beste is om contact op te nemen met uw huisarts. Kijk voor meer informatie op de website van het Nederlands Kennisecentrum Angst en Depressie bij “Hulp en Informatie”.


sac ekim